2021 / 2022 навчальний рік


До уваги батьків майбутніх першокласників!

Відповідно до наказу Управління освіти Миколаївської міської ради № 73 від 01.04.2022 р. визначається дата прийому заяв про зарахування до 1 класу з 10 травня 2022 року.

Подання документів на період воєнного часу здійснюватиметься через портал SCHOOL.ISUO.ORG або електронною поштою у сканованому вигляді без цифрового підпису.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

Вам треба: зайти на сайт: https://school.isuo.org/, далі натиснути на «Інструкція для батьків, Електронна реєстрація в закладах загальної середньої освіти».

Якщо ж у Вас виникли труднощі з реєстрацією, то можна заповнити заяву, відсканувати або сфотографувати свідоцтво про народження і відправити ці документи на електронну адресу школи:  mukolaiv_school_25@ukr.net

Зразок заяви про вступ до 1 класу за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1Ga_no97uPAZ4W7w09hzKhvfjlHQxl7TbXWp5xH26b48/edit?usp=sharing

Зразок заяви про вступ до школи за посиланням: https://docs.google.com/document/d/14BufUsOkCWJb5GUsIIzOiwveMFPz8fC8DgHQKmgPyh4/edit?usp=sharing

Чекаємо на Вас

З повагою адміністрація Миколаївської гімназії № 25


Про визначення дати прийому заяв до 1 класу в 2022 році

Читати далі


До уваги учасників освітнього процесу!

Освітній процес учнів з 28 березня 2022 року буде організований із використанням технологій дистанційного навчання.

Про організацію освітнього процесу в Миколаївській гімназії № 25 Миколаївської міської ради Миколаївської області на період воєнного стану.

Про переведення на дистанційну роботу


Увага! Важлива інформація

24 лютого 2022 року в Україні введено воєнний стан. Міністерство освіти надало інструкції, як мають працювати навчальні заклади.  


19 лютого в нашому освітньому закладі відбувся обласний чемпіонат по козацькому багатоборству “Зграя” на кубок ТСО України.

Читати далі


16 лютого 2022 – День Єднання

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського 16 лютого 2022 року оголошено Днем Єднання.

Читати далі


До уваги учасників освітнього процесу! 

З 17.02.2022 р. змінено форму навчання учнів 4 – А класу.

Читати далі


До уваги учасників освітнього процесу!

З 14 лютого 2022 року відновлюється освітній процес у закладі!

Читати далі


До уваги учасників освітнього процесу!

Освітній процес учнів початкової школи з 04 лютого 2022 року буде організований із використанням технологій дистанційного навчання.

Читати далі


Шановні педагоги, учні та батьки!

Завершився державний аудит Миколаївської гімназії 25. Підписано акт. Дякую команді ДСЯО за плідну, дієву та конструктивну роботу, надані рекомендації, які колектив буде реалізовувати у своїй діяльності.


Вітаємо

Вітаємо учасників та переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Шквара Дар’я – учениця 7-А, посіла V місце та Шевченко Тетяна – учениця 9 класу, посіла ІІІ місце.


До уваги учасників освітнього процесу!

Освітній процес для учнів 5 – 9 класів з 31 січня по 13 лютого 2022 року буде організований із використанням технологій дистанційного навчання.

Читати далі


26 січня стартував інституційний аудит Миколаївської гімназії № 25 Миколаївської міської ради

Читати далі

Анкета для батьків


Зміна форми навчання учнів 4 – А класу з 25.01.2022 р.

Читати далі


Співпраця дитячого садочка № 51 «Супутник» та Миколаївської гімназії № 25

Читати далі


Оголошення

Відповідно до рішення Миколаївської міської ради від 14.12.2021 №12/155 «Про перейменування закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва», Миколаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 25 перейменовано на Миколаївську гімназію №25 Миколаївської міської ради Миколаївської області з внутрішнім структурним підрозділом – початкова школа на підставі Положення про початкову школу Миколаївської гімназії № 25.


Шановні учні, батьки, працівники закладу!

Зустріч Нового року – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Тому дозвольте від щирого серця привітати вас із прийдешнім Новим роком і побажати міцного здоров’я й натхнення, добробуту та благополуччя, затишку й тепла, здійснення надій і бажань.

Нехай рік Новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи та вдачі! Щастя вам, миру і злагоди в сім’ї, тепла і світла у ваші оселі!

А.І. Піляєва, директорка закладу освіти


Широкомасштабна інформаційна кампанія

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України проводить широкомасштабну інформаційну кампанію, спрямовану на попередження стигматизації та маргіналізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості української молоді.

Запрошуємо переглянути повну версію відеоролика «Абітурієнти з тимчасово окупованих територій. Вибір на користь України» за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1P3V2IksuHU1ddDUaLi4v1dRSiaJGKM61?usp=sharing

Адміністрація ЗЗСО № 25


Практичні заняття з надання долікарської допомоги у закладі освіти

Читати далі


Проєкт «Цікава наука на вулицях міста»

Читати далі


Посвята у п`ятикласники

13 грудня відбулася супервізія в закладі освіти. Модератор: Мілейко О.О.

Посвята у першокласники

З 06.12 по 10.12.2021  у закладі проходили заходи Тижня природничих та точних наук.

Читати далі


Готуємось до педагогічної   ради «Формування ІТ компетентності   педагогів та учнів – вимога НУШ»

Читати далі


6 грудня 2021 року відбулася зустріч учнів 8 класу з викладачами Національного університету ім. В.Сухомлинського.

Читати далі


                                                                   Оголошення
                                                    Шановні учні та батьки 7-А класу!
Учні 7-А класу з 06.12-13.12.21 р. переходять на навчання за допомогою технологій дистанційного навчання. Розклад уроків сталий. Заняття проходять – 20 хв.синхронно і 25 хв. – асинхронно.
Бажаємо продуктивного навчання в кінці семестру!
Шановні батьки, якщо у вас виникнуть будь – які рекомендаціі, побажання, скарги, звертайтесь на Гарячу лінію закладу за телефоном: 47 09 72.


Із 29.11. по 03.12.2021 у закладі тривав Тиждень предметів філологічного циклу та історії.

Читати далі


Вітаємо!

Вітаємо вчителя музичного мистецтва ЗОШ №25 Косяк Ганну Анатоліївну, яка посіла почесне третє місце у відкритому онлайн фестивалі-конкурсі “Yaremchuk Fest”.

Бажаємо успіху та подальших творчих злетів!


Вітаємо!
Учень 8 класу Лі Юрій посів ІІІ місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських олімпіад з географії.
Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та нових здобутків!

Шановні батьки! Запрошуємо вас долучитися до інформаційної компанії “Місяць цифрової грамотності”.

Читати далі


19 листопада до учнів 4-х класів Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітали представники Центру енергоефективності.

Читати далі


Міністерство цифрової трансформації України проводить інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності» з 1 по 30 листопада 2021 року.

Читати далі


До уваги учасників освітнього процесу!

18 листопада 2021 року відновлюється очне навчання для учнів 5 – 9 класів.

Адміністрація


9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.

Читати далі


Педагоги Миколаївської ЗОШ №25 поділились своїм досвідом роботи з вчителями України

Читати далі


9 листопада 2021 року, у День української писемності та мови, із 10-00 до 11-00 Українським радіо проводитиметься ХХІ Все-український радіодиктант національної єдності.

Читати даліЗ нагоди Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності Миколаївська ЗОШ №25 увійшла до числа переможців Всеукраїнського конкурсу медіатворчості «Моя школа — медіаграмотна».

Вітаємо Тополюк Тетяну Олегівну з перемогою!

Дуже приємно, що наша авторська робота зможе стати в нагоді для багатьох закладів освіти нашої країни #мояшколамедіаграмотна #імунітет_маємо_дезінформацію_долаємо #globalmediaweekAUP #MLweekAUP25 жовтня 2021 року відбулося засідання педагогічної ради з теми «Учитель – агент змін Нової української школи».

Читати далі


21 жовтня у закладі відбулися урочистості з підведення підсумків за І чверть 2021/2022 навчального року.

Читати далі


«Моя школа — медіаграмотна»

Миколаївська ЗОШ №25 долучилася до конкурсу медіатворчості «Моя школа — медіаграмотна» та створила інформаційно-практичний плакат з цифрової безпеки.


У жовтні 2021 р. у 3-А класі проведено урок на запрошення з інтегрованого курсу «Дизайн і технології». Читати далі  


8 жовтня 2021 року вчитель історії Раковська Ю.О. провела урок на запрошення на тему «Природно-географічні умови Аравії. Виникнення ісламу». Читати далі


Шановні вчителі!

Щиро вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо сердечну вдячність за вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, добро, чуйність і сердечне тепло, які ви щедро віддаєте дітям.

Завдяки вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми громадянами України.

Бажаємо вам успіхів у педагогічній діяльності, міцного здоров’я, творчої енергії та наснаги. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

З найкращими побажаннями учні та батьки Миколаївської загальноосвітньої школи № 25


Ми вакциновані та відкриті!

Педагогічний колектив Миколаївської ЗОШ № 25 готовий до роботи в умовах пандемії, оскільки більше 80% колективу вакциновані від COVID-19. Це дало можливість освітньому закладу долучитися до участі в національному конкурсі «Вакциновані й відкриті», який проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

У даному конкурсі вже беруть участь більше 2000 українських шкіл. Ми знаходимося пліч-о-пліч з колегами, які  підтримують вакцинацію, оскільки вчителі нашого освітнього закладу зацікавлені у тому, щоби школа залишалася відкритою для дітей.

Разом ми – сила!


План роботи школи відповідального батьківства «7-Я» на 2021/2022 н.р.
№ з/пТемиЧас проведенняТермін проведення
1У колі друзів16.0022.09.2021
2Сім’я у житті людини16.0007.10.2021
3Як навчити дітей безпеці в Інтернеті16.0004.11.2021.
4Навички ефективного спілкування з дитиною16.0002.12.2021
5Сім’я – простір без насильства16.0020.01.2022
6Конфлікт. Конструктивний вихід з конфлікту16.0003.02.2022
7Типові помилки у сімейному вихованні. Як їх запобігти?16.0003.03.2022
8Батьки є прикладом наслідування для дитини16.0014.04.2022
9Щасливе батьківство16.0005.05.2022

Вітаємо переможців

16 вересня 2021 року відбулася XVII обласна спартакіада з легкої атлетики серед працівників закладів освіти з метою пропаганди здорового способу життя.

Вчитель фізичної культури Миколаївської ЗОШ № 25 Самощук Анастасія Василівна посіла І місце зі стрибків у довжину з місця та з бігу на дистанції 60 м.

Вітаємо Анастасію Василівну! Зичимо нових успіхів!


Перший урок 2021 / 2022 навчального року

Перший день у школі – це радість, хвилювання та передчуття невідомого. Педагоги закладу зроблять цей день таким, щоб кожна дитина відчула: на неї тут чекають, тут її зрозуміють та підтримають, тут вона буде почуватись комфортно, як із вчителем, так і з іншими учнями. Теми Першого уроку 2021/2022 н.р.